Większość lekarzy jest dla osób zdecydowanych, które potrzebują diagnozy po to, by uzyskać receptę na hormony i opinię do sądu. Rolę przewodników po Twoich potrzebach i meandrach płci pełnią psychologowie, np. panie z gdańskiej poradni Bez Tabu (gorąco polecamy) lub prowadząca trójmiejską grupę wsparcia dr Anna Kłonkowska.

Aby móc w pełni skorzystać ze strony, po prostu kliknij na odpowiednie miasto. Pod mapą wyświetlą Ci się przyjmujący w nim lekarze seksuolodzy i kontakt do nich. Żeby przeczytać opinie, kliknij na link do odpowiedniego źródła.

Uwaga: Jeśli chcesz mieć dostęp do opinii na forum Transseksualizm.pl, uprzednio się tam zaloguj (zarejestruj i napisz powitalną wiadomość).

Szczególnie polecany lekarz to dr Robacha z Łodzi. Staranna, doświadczona, ma swoje standardy. Możesz do niej iść także jeżeli masz wątpliwości, czy korekta płci jest dla Ciebie. Nie jest jednak dla wszystkich idealna, dlatego zapoznaj się z opiniami dotyczącymi różnych lekarzy i wybierz tego, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.


Lekarze

Dane w większości zaczerpnięte z Niebieskiej Strony (Transseksualizm.pl) – najstarszego i najlepszego źródła wiedzy o transseksualizmie w Polsce. Gorąco zachęcam do rejestracji na forum, by w pełni korzystać ze zbioru doświadczeń pokoleń osób TS.