[Żory] Agnieszka Zapart

Biogram:

Jestem psycholożką oraz certyfikowaną  psychoterapeutką Gestalt.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Warsztat profesjonalnej pracy psychoterapeutycznej zdobyłam w kilkuletniej Szkole Trenerów i Psychoterapeutów GestaltInstytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty wydawany przez European Association of Psychotherapy (EAP) oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt wydawany przez European Association of Gestalt Therapy (EAGT). Ponad to jestem członkiem oraz posiadaczką certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Cały czas doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach i warsztatach psychoterapeutycznych.

Na co dzień, prócz praktyki prywatnej, doświadczenie zawodowe zdobywałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich, a także wWojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu.

W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną skierowaną do osób u progu dorosłości i dorosłych.  Swoją pracę poddaję nieustannej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Ponad to od prawie 10 lat interesuję się terapią poprzez ruch i taniec oraz różnymi formami rozwojowej i terapeutycznej pracy z ciałem ze szczególnym uwzględnieniem dokonań Analizy Bioenergetycznej Lowena. Jestem także Instruktorem Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciaławydanego przez Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. 

Oprócz tego jestem propagatorką zdrowego stylu życia, praktykuję jogę tak często jak tylko mogę, uwielbiam rysować, patrzeć w nocne niebo i chodzić po górach.

Agnieszka-Zapart

W czym pomagam?

  • Trudności w określeniu własnej tożsamości płciowej i podjęciu decyzji o korekcie płci
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoedukacja (m.in. komunikacja i relacje interpersonalne, psychoseksualność, pedagogika)
  • Konsultacje dla par
  • Pracuję także z osobami niepełnoletnimi

Gdzie mnie znajdziesz?

Kontakt do mnie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment