[Warszawa] Beata Kaczkiewicz

Biogram:

Jestem terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, mediatorem rodzinnym.

Poza pracą we własnym gabinecie współpracuję z Poradnią Terapeuci Talk&Solve. Wcześniej pracowałam w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek oraz w Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie zajmując się bezpośrednim wspieraniem rodzin zmagającymi się z problemami wychowawczymi, z uzależnieniem, długotrwałym bezrobociem, konfliktami i brakiem skutecznej komunikacji w związku, lękami, przemocą. Mam doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi, uzależnionymi od środków psychoaktywnych (wlontariat).

Ukończyłam studia magisterskie w Collegium Civitas na kierunku Socjologia ze specjalnością Stosowana Psychologia Społeczna,  studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium na kierunku Poradnictwo i Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją wiedzę stale uzupełniam specjalistycznymi szkoleniami.

Prowadzę terapię rodzin, par i klientów indywidualnych. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Moja praca poddawana jest comiesięcznej superwizji w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.

Umówić się na konsultacje/terapię można telefonicznie i mailowo.

Dwa razy w miesiącu w moim gabinecie odbywają się konsultacje pro bono, które można potem kontynuować ze zniżką.

W czym pomagam?

  • Pracuję z osobami doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, trudności w relacjach z innymi, cierpiących z powodu niskiego poczucia własnej wartości, uzależnienia, mających myśli samobójcze.
  • Zapraszam dzieci z zaburzeniami zachowania, młodzież doświadczającą problemów wieku dorastania.
  • Wspieram pary, które odczuwają spadek satysfakcji ze związku, często się kłócą, mają problemy w komunikacji i zrozumieniu uczuć/potrzeb partnera, borykają się z trudnymi wydarzeniami życiowymi lub znaczącymi zmianami.
  • Prowadzę terapię sprawców przemocy.
  • Prowadzę mediacje rodzinne.

zdjecie

Gdzie mnie znajdziesz?

Kontakt do mnie

  • 605.038.545
  • tsr.kaczkiewicz[at]gmail.com

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment