[UK] Joanna Boj [online]

Biogram:

W 2005 skończyłam Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2009 roku pracuję w ramach własnej praktyki, doskonaląc równocześnie swoje umiejętności w ramach programu licencyjnego nurtu psychologii zorientowanej na proces. Jest to podejście, które skupia się na indywidualnym doświadczeniu każdego człowieka, pomagając mu zrozumieć i w pełni objąć jego własny proces życiowy. Brany jest również pod uwagę cały kontekst społeczno-kulturowy, pod którego wpływem jest każdy z nas.

Moim konikiem jest praca ze snami, która dla wielu osób jest ciekawą ścieżką dostępu do tego, co mniej świadome, a ważne i pokazujące kierunki w życiu.

Fascynuje mnie też temat tożsamości: tego z czym się identyfikujemy a z czym nie i dlaczego; kiedy stosowanie pewnych kategorii (dotyczących między innymi płciowości czy orientacji seksualnej) jest przydatne i wspierające, a kiedy przeszkadza i odbiera kontakt z realnym doświadczeniem.

Pracuję pod stałą superwizją.

joanna-boj

W czym pomagam?

  • kwestie związane z tożsamością, orientacją, akceptacją, swoim miejscem w świecie

  • depresje, nerwice, stany lękowe

  • problemy relacyjne

  • DDA, relacje rodzinne

  • symptomy fizyczne

  • praca ze snami

  • odnajdywanie swojej ścieżki życiowej, rozwój osobisty

Gdzie mnie znajdziesz?

Aktualnie mieszkam i pracuję w Derby (Wlk Brytania), ale pracuję też od kilku lat przez Skype.

Strona z artykułami: www.pozaschematy.pl

Kontakt ze mną:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment