[Kraków] Natalia Flak [online]

Biogram:

* Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Psychologia Kliniczna oraz Psychologia Międzykulturowa).

* Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

* Profesjonalna Sex-Coach certyfikowana przez SexCoachU w Los Angeles.

Ukończyłam liczne kursy z zakresu seksuologii oraz pomocy psychologicznej, m. in prowadzony przez Dr Patii Britton* intensywny kurs z seksuologii klinicznej „Live Training” oraz Sexual Attitude Reassessement and Restructuring Training (SAR), którego II i III edycję tłumaczyłam oraz kofacylitowałam. Ponadto ukończyłam pełen cykl kursów doskonalących z seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Uczestniczę w konferencjach terapeutycznych oraz seksuologicznych.

Działam na rzecz społeczności LGBT, prowadziłam grupy wsparcia dla kobiet homo- i biseksualnych oraz dla seniorów LGB w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa. Pełniłam funkcję psychologa w Hostelu Interwencyjnym dla osób LGBT prowadzonym przez Lambdę oraz Fundację Transfuzja. Prowadziłam w Krakowie warsztat o długotrwałych związkach w ramach Queerowego Maja 2015.

Prowadzę grupy wsparcia, warsztaty, sesje coachingowe relacji intymnych i sfery seksualnej (sex-coaching) oraz zajmuję się poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym. Swoją pracę poddaję superwizji. Prowadzę sesje w języku angielskim i pracuję z parami w związkach międzykulturowych.


 

* Honorową członkini oraz wieloletnią prezeskę American Association of Sexuality Educators, Counselors and Therapists.

nf2 male

W czym pomagam?

  • Trudności w życiu seksualnym
  • Chęć rozwoju w sferze seksualnej
  • Trudności w relacjach
  • Terapia par
  • Zaburzenia nastroju
  • Trudności w określeniu własnej tożsamości lub orientacji

Gdzie mnie znajdziesz?

  • e-sexcoach.pl (konsultacje on-line)
  • Kraków – sesje po wcześniejszym umówieniu (namiary na stronie www)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment