[Warszawa] Paulina Wnukiewicz

Biogram:

Psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy.

Pomaga osobom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych, doświadczającym trudności w relacjach z innymi ludźmi, cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, DDA. Pracuje z osobami z zaburzeniami osobowości, w tym borderline. Prowadzi także terapię dla osób i par LGBT.

Ukończyła Wydział Psychologii UW, ze specjalizacją psychoterapii oraz szkolenie z zakresu terapii humanistyczno-egzystencjalnej w Szkole Psychoterapii INTRA. Jest doktorantką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkoli się aktualnie w zakresie seksuologii klinicznej. Brała udział w szeregu kursów w kraju i za granicą z zakresu: psychoterapii indywidualnej, par i seksuologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Tworkowskim w Pruszkowie, Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, Fundacji Drabina Rozwoju, Fundacji Dzieci Niczyje, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, TCCR i Pink Therapy w Londynie. Prowadzi zajęcia dla studentów APS. Jako biegła psycholog współpracuje z wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania, opiniując zarówno w sprawach karnych, cywilnych, jak i opiekuńczych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego.

W pracy terapeutycznej czerpie przede wszystkim z dorobku humanistyczno-egzystencjalnej szkoły psychoterapii oraz z podejścia psychodynamicznego. Prowadzi długoterminową terapię indywidualną, poddając swoją pracę stałej superwizji.

paulina 2

W czym pomagam?

  • sytuacje kryzysowe
  • trudności w relacjach z innymi ludźmi
  • depresja
  • zaburzenia lękowe
  • DDA
  • zaburzenia osobowości, w tym borderline
  • psychoterapia osób i par LGBT
  • pomoc w określeniu siebie i zdecydowaniu, czy korekta płci to dobre rozwiązanie

Gdzie mnie znajdziesz?

Kontakt ze mną:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment