[Trójmiasto] Sylwia Perzewska

Biogram:

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym 1 stopnia, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, specjalistą terapii uzależnień, pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie na UG, kilkuletnie Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia organizowane przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznych rekomendowane przez Krajowe Biuro ds Przeciwdziałania Narkomanii, szkolenie w zawodzie psychoterapeuty na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Współpracuję z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym im. T.Bilikiewicza w Gdańsku, gdzie prowadzę terapię indywidualną i grupową osób dorosłych oraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień w Gdańsku. Doświadczenie w pracy z młodzieżą nabywałam pracując przez 3 lata w Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym Mrowisko w Sopocie. Odbyłam kilkutygodniowe staże kliniczne w rekomendowanych ośrodkach stacjonarnych dla osób dorosłych uzależnionych od narkotyków i alkoholu oraz kilkumiesięczny staż w Stanach Zjednoczonych obejmujący pracę z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi.

W gabinecie pracuję z osobami, które doświadczają lęków, zahamowań, mają objawy depresji, napięcia spowodowanego stresem, trudnym wydarzeniem życiowym, uzależnieniem (narkotyki, alkohol, internet i inne uzależnienia behawioralne). Zapraszam też do gabinetu osoby, które pragną poprawić swoje relacje interpersonalne lub zainteresowane są szeroko rozumianym rozwojem osobistym (poznanie i praca ze swoimi schematami poznawczymi, wewnętrznym krytykiem). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, przestrzegam kodeksu etycznego psychoterapeuty, co gwarantuje Państwu profesjonalizm, dyskrecję i szacunek z mojej strony.

uzaleznienia-gdynia

 

W czym pomagam?

  • uzależnienia: alkoholizm, nikotynizm, narkomania, zakupoholizm, uzależnienie od Internetu itp.
  • współuzależnienie
  • samotność, lęk, poczucie niezrozumienia, trudności w relacjach
  • terapia indywidualna, terapia par i małżeństw, terapia grupowa

Gdzie mnie znajdziesz?

Kontakt ze mną:

  • (+48) 503-974-325
  • sylwia[at]psychoterapia-gdynia.eu