[Trójmiasto] Magdalena Łabędź

Biogram:

PSYCHOLOŻKA | PSYCHOTERAPEUTKA | TRENERKA. W Gdańsku prowadzi gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego. Zawodowo współpracuje też ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób LGBT Tolerado.

Z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką w ramach Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, edukatorką w zakresie seksualności, trenerką i facylitatorką (~coach’em), asystentką osób niepełnosprawnych. Moje kwalifikacje potwierdzone są stosownymi dokumentami, każde z nich podparte jest także praktyką zawodową.

Wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim pogłębiam w Instytucie Seksuologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jako terapeutka szkolę się w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pod okiem Luis’a Alarcon w Sopocie, podchodzę także do procesu certyfikacji, posiadam tytuł praktyka metody Kid’s Skills (metoda oparta na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach do pracy z dziećmi i młodzieżą). Korzystałam ze szkoleń organizowanych min. przez Amnesty International, grupę Łódź Gender i Uniwersytet Łódzki, Poradnię Bez Tabu, w ramach studiów zrealizowałam pełen pakiet kursów pod kierunkiem dr Katarzyny Bojarskiej (seksuologia oraz poradnictwo dla osób homo- i biseksualnych). Posiadam uprawnienia do pracy w placówkach oświatowych.

Bez oceniania, szufladkowania i stereotypowych założeń podchodzę do tematu kryzysów i zaburzeń psychicznych, nieheteroseksualności, nienormatywnych relacji partnerskich (np. otwartych związków, czy związków jednopłciowych), rodzicielstwa, aborcji. To tematy, które śmiało możesz poruszyć na spotkaniu. Zachęcam też do zgłaszania chęci współpracy warsztatowej w każdym temacie i z każdą grupą – nie boję się niepopularnych zagadnień, ani tzw. „trudnych uczestników”.

DSC_0422

Gdzie mnie znajdziesz?

Kontakt do mnie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment