[Warszawa] Joanna Żmiejewska [online]

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychologii zarządzania personelem na Wydziale Psychologicznym UW, doradztwo zawodowe z aktywizacją osób niepełnosprawnych w Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz komunikację w biznesie w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie.

Przez wiele lat pracowałam jako specjalistka ds. rekrutacji, głównie w branży farmaceutycznej, ale kiedy uświadomiłam sobie, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej, zamiast zadawać pytania, udzielam kandydatowi porady zawodowej, uznałam, że nadeszła najwyższa pora, aby się przekwalifikować. Zostałam więc doradczynią zawodową, trenerką i brokerką edukacyjną.

Od kilku lat współpracuję głównie z warszawskimi organizacjami pozarządowymi realizującymi projekty z zakresu aktywizacji zawodowej i społecznej różnych grup beneficjentów.

Znam bardzo dobrze realia rynku pracy, specyfikę procesu rekrutacji i oczekiwania pracodawców wobec przyszłych pracowników. Dzięki temu potrafię skutecznie wyjaśnić Klientowi nie tylko to, jak wyszukiwać oferty pracy i właściwie na nie odpowiadać, ale także – w jaki sposób dobrze przygotować się do spotkania rekrutacyjnego.

Ponadto zajmuję się diagnozą predyspozycji zawodowych i pomagam w wyborze odpowiedniej ścieżki kształcenia, co jest szczególnie istotne w przypadku osób młodych, a także tych, które zamierzają zmienić swój profil zawodowy.

I jeszcze jedno, lubię rozmawiać z ludźmi, a przede wszystkim – potrafię słuchać.

Ida.Zmiejewska

Gdzie mnie spotkasz?

  • Warszawa – tu przyjmuję
  • Pracuję także przez Skype

Jak się skontaktować?

  • zmiejo@gmail.com

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clearPost Comment